брусок масою 10 кг під дією сили 20 Н рухається по горизонтальні поверхні з прискоренням 1.5 м/с2.

визнаєте силу тертя між брусом і певерхнею

Ответы на вопрос

Отвечает Чеботарь Стас.
M*a=F-Fтр
Fтр=F-m*a=20-10*1,5=5 H