Під час ремонту електроплитки спіраль було укорочено на 25% її початкової довжини. Як зміниться

споживана плиткою потужність?

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Алина.

Ответ:

Объяснение: P0=U^2/R=U^2*S/p*L0   P=U^2*S/p*L   L=L0-0,25*L0=0,75*L0  P/P0=L0/L=1/0,75=1,33 Ответ: увеличится в 1,33 раза.