визначте площу попересного перечного перерізу алюмінівого провідникадовжиною 10м що має опір 0,14

ом​

Ответы на вопрос

Отвечает Чунчель Алена.

Ответ:

Объяснение:

R=p*L/S  S=p*L/R=0,028*10/0,14=2 мм2