Чотири конденсатори мають електроємності 2 пФ, 5пФ, 10пФ і 20 пФ. Визначити їх загальну

електроємність при послідовному з'єднанні. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Самохвалов Макс.

Ответ:

С=1/[1/2+1/5+1/10+1/20]=20/17= 1.18 мкФ