Який опір має електронагрівник,що працює під напругою 220В і споживає потужність 500Вт


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.
Р=U*I,, I=P/U=500вт/220в=2.27а,, R=U/I=220в/2.27а=500ом