Три резистори з'єднані послідовно. Їхні опори дорівнюють відповідно 180 Ом, 20 Ом і 80 Ом.

Обчисліть силу струму і напругу на кожному резисторі, якщо вони ввімкнені в мережу з напругою 40 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Пронина Ангелина.

Ответ:

Объяснение: R=R1+R2+R3=180+20+80=280 B   I=U/R=40/280=0,14 A   U1=I*R1=0,14*180=25 B  U2=I*R2=0,14*20=2,8 B   U3=I*R3=0,14*80=11,2 B