Знайти масу тіла, якщо при швидкості 8м/с воно має кінетичну енергію 80Дж.


Ответы на вопрос

Отвечает Жаровский Иван.
Дано:
V=8м/с
E=80Дж
m-?
E=mV²/2
m=2*E/V²
m=2*80Дж/(8м/с)²=160/64кг=2,5кг