Якою стане швидкість електрона, який зі стану спокою пролітае різницю потенціалів 2 кВ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сварог Клуб.

Ответ:

Объяснение:

По закону сохранения энергии m*V^2/2=e*U    V=sqrt(2*e*U/m)=sqrt*2*1,6*10^-19*2*10^3/9,1*10^-31)=2,65*10^7 м/с