Скільки потрібно спалити камяного вугілля щоб виділилось 135 МДж питома теплота згоряння камяного

вугілля 2,7×10₇ Дж кг

Ответы на вопрос

Отвечает Погадаева Ксюша.
Q = qm 
m = Q/q = 135 * 10⁶/2.7*10⁷  = 5 кг