Плоска замкнута рамка з одного витка проводу, що охоплює прямокутник площею 0,01 м2,

лежить на горизонтальній площині в однорідному вертикальному магнітному полі з індукцією 4 Тл. Який заряд протече по рамці, якщо її обернути навколо однієї зі сторін на 180∘? Опір рамки дорівнює 0,1 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Настя.
Плоска замкнута рамка з одного витка проводу, що охоплює прямокутник площею S=0,01 м2, лежить на горизонтальній площині в однорідному вертикальному магнітному полі з індукцією B=4 Тл. Який заряд протече по рамці, якщо її обернути навколо однієї зі сторін на α=180∘? Опір рамки дорівнює R=0,1 Ом.

Если считать что в начальный момент магнитный поток максимальный то при повороте рамки на 90 градусов поток станет равен нулю
ΔФ=Ф2-Ф1=0-B*S=-B*S
по закону Фарадея E=-ΔФ/Δt=B*S/Δt
по закону Ома I=E/R
q=I*Δt=B*S/R
если повернуть еще на 90 градусов то протечет еще такой же заряд
Q=2*q=2*B*S/R=2*4*0,01/0,1=0,8 Кл
Ответ Q=0,8 Кл