тиск газу, якщо його густина дорівнює 0.6 кг/м³, а середня квадратична швидкість руху його молекул

становить 400 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Эфендиева Зара.

po=0.6 кг/м3    u=400 м/с   p=?

===

p=(1/3)*n*mo*u²=(1/3)*po*u²=0.6*400²/3=32000 Па   (32 кПа)

=============================