передавач випромінював хвилю завдовжки 50 м скільки електромагнітних коливань відбулося протягом

одного періоду звукових коливань з частотою 400гц

Ответы на вопрос

Отвечает Бутаков Саша.
Λ1=50 м   v=400 Гц    V=340 м/с (скорость звука)    λ1/λ2=?
===
λ2=V/v=340/400=0.85 м
λ1/λ2=50/0.85≈59
===========================