Якій фізичній величині відповідає вираз kx/gV? Де: k-коефіцієнт жорсткості, x- відстань, V- об'єм,

g- 9,8 Н/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Голызина Алёна.
Кх/g*V = напишем размерность
к=Н/м=кг*м/м*с^2
x=м
g=м/с^2
V=м^3
Тогда 
((кг*м*м*с^2)/( м^3*м*м*с^2)=кг/м^3- А это плотность вещества.