яка довжина мідного дроту.зммотаного у моток .якщо його масса становить 28кг .а діаметр 2мм?густина

міді-8900кг\м

Ответы на вопрос

Отвечает Золотько Денис.

V=S*l ;\ l=\frac{V}{S}; \ V=\frac{m}{p}; \ S=\frac{\pi d^2}{4}

 

l=\frac{4m}{p\pi d^2}

 

l=\frac{4*28}{4*10^-^6*3.14*8900}=\frac{28*10^4}{89*3.14}\approx1002(m)

 

Ответ: 1002 метра