Допоможіть розв'язать задачу Група туристів 2 год їхали автобусом зі швидкістю 50 км/год потім

подолали 20км за 3 год йдучи пішки .Визначте середню швидкість руху

Ответы на вопрос

Отвечает Широкова Галя.
S1=t1*V1=100м
Vc=(S1+S2)/(t1+t2)=120/5=24м/с