На горизонтальному столі лежить прямий провідник масою 0,4 кг . Частина провідника довжиною 1,5м

знаходиться в однорідному магнітному полі індукцією 8 мТл . Лінії індукції горизонтальні та перпендикулярні до провідника. При пропусканні струму по провіднику сила тиску на стіл зменшилася у 4 рази. Визначте величину струму.

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Юля.

Ответ:

I=1.33 кА

Объяснение:

m=4 кг     L=1.5 м    B=8*10^-3 Тл    I=?

===

m*g/4=I*B*L*sinα   (sin90=1)

I=m*g/(4*B*L)=4*10/(4*8*10^-3*1.5)=1.33*10^3 A

======================================