загальний опір двох ламп і реостата дорівнює 65 Ом. Визначте опір реостата, якщо опір кожної лампи

дорівнює 15 Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Від загального опору віднімаєм опір ламп - маємо опір реостата:

Дано: Rреостата, Rл=Rл2=15ом,

Rцепи=Rр.+Rл1+Rл2=65ом,

Rр=Rц-(Rл1+Rл2)=65ом-(15ом+15ом)=35ом,

Опір реостата 35ом