Рівняння руху матеріальної точки має вигляд x=2+5t. Визначте початкову координату матеріальної

точки та координату в момент часу 12с.

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьев Дима.

t0=0

x0=2+5*0=2

t=12

x=2+5*12=62