розв'язати задачу охороняючи свою територію , сокіл сапсан розвиває швидкість руху 100 метрів за

секунду . При цьому кінетична енергія птаха досягла 4кдж. Якою є маса сапсана?

Ответы на вопрос

Отвечает Стрисюк Віталіна.

Ответ:

m=0.8 кг

Объяснение:

V=100 m/c                        Ek=mV2(в квадрате)/2

Ek=4kDж=4000Дж          4000=m*10000/2

m=?                                    m*10000=4000*2

                                           m*10000=8000

                                           m=8000/10000

                                           m=0.8 кг