Камінь впав у воду в 40 метрах від берега. Скільки часу хвиля рухалася до берега, якщо відстань

між сусіднімигребнями становить 25 см, а за 20 секунд об берег вдарилося 40 хвиль?​

Ответы на вопрос

Отвечает Краснолужский Валера.
T = 20 с / 40 = 0.5 с

λ = u * T, λ = 25 см = 0.25 м
u = λ / T = 0.25 м / 0.5 с = 0.5 м/с
s = u * t = 40 м
t = s / u = 40 м / 0.5 м/с = 80 с
Ответ: 80 с