СРОЧНО!!! МНОГО БАЛЛОВ!! Тіло важить у повітрі 3 Н, у воді 1,8 Н і в рідині невідомої

густини-2,04 Н. Яка густина невідомої рідини?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смоленинов Алексей.

P_1=3H\\P_2=1,8H\\P_3=2,04H\\p_1=1000\\p_2=?\\g=10\\P_1=m_1g\\m_1=\frac{P_1}{g}=>m_1=0,3 kg\\P_2=P_1-F_1=P_1-p_1gV=>V=-\frac{P_2-P_1}{p_1g} =>V=-\frac{1,8-3}{1000} =>V=0,00012\\P_3=P_1-F_2=P_1-p_2gV=>p_2= -\frac{P_3-P_1}{gV}=-\frac{2,04-3}{10*0,00012} =800