На тіло діють три сили спрямовані вздовж однієї прямої чому дорівнює рівнодійна сила якщо F1 = 3H

F2=4H F3=5H

Ответы на вопрос

Отвечает Дрюпина Лиза.

Просто сложи эти силы

F рівнодійна = F1+F2+F3=3+4+5=12 Н