З поверхні електрично нейтральної краплі води вилетіли два електрони, а потім крапля поглинула один

протон. Вкажіть заряд краплі води (в Кл).

Ответы на вопрос

Отвечает Petrashchuk Nadia.

при потере двух электронов заряд капли будет +2е

при поглощении протона заряд увеличится еще на е

ответ Q=2e+e=3e=3*1,6*10^-19 Кл=4,8*10 ^-19 Кл