Сонце випромінює в простір кожну секунду біля 3,75•10 дж енергії. На скільки в звязку з цим

зменшується щосекунди маса сонця?

Ответы на вопрос

Отвечает Воронин Егор.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t = 1 c

Q = 3,75·10²⁶ Дж

c = 3·10⁸ м/с

____________

m - ?

Учтем, что масса одного фотона:

m₀ = ε / c².

Тогда масса покидающих ежесекундно поверхность Солнца фотонов:

m = Q / c² = 3,75·10²⁶ / (3·10⁸)² ≈ 4,2·10⁹ кг,

или

m = 4,2·10⁶ т,

или

m = 4,2 Мт.