Опір електричного чайника 22 ом напруга за якої він працює 220в визначить потужність струму яку

споживає чайник

Ответы на вопрос

Отвечает Голота Валера.
R=22 Ом
U=220 В

P=?

P= \frac{U^2}{R}= 220 В * 220 В / 22 Ом =2200 Вт=2,2 кВт.