З якою силою діє магнітне поле з індукцією якого 50мТл, на провідник завдовжки 10 см. розташований

під кутом 30 до силових ліній при силі струму 1А.

Ответы на вопрос

Отвечает Кудинов Назар.
Формула силы Ампера : F = I*B*L*sin (a) = 1А*50*10^-3 Тл*0,1 м* sin(30°)= 1*50*10^-4*1/2= 0,0025 Н = 2,5 мН.