провідник довжиною 2 М рухається зі швидкістю 8м/с перпендикулярно до силових ліній однорідного

магнітного поля з індукцією 0,2 мТл. визничите різницю потенціалів, що на кінцях провідника​

Ответы на вопрос

Отвечает Таумарк Ренат.

Ответ:

U=3.2 мВ

Объяснение:

L=2 м   v=8 м/с   B=0.2*10^-3 Тл   U=?

===

U=B*L*v=0.2*10^-3*2*8=3.2*10^-3 B

=================================