На якій відстані сила притягання між двома кульками масою 1 т кожна дорівнюватиме

0,667мкН.ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Женя.
F=GmM/r^2
r=корень(GmM/F) = корень(6.67384 × 10-11 м3 кг-1 с -2 * 1000 кг * 1000 кг /0,667*10^(-6)Н) = корень(6,67384*10^(-11)*1000*1000/(0,667*10^(-6))) м = 10,00288 м ~ 10 м - это ответ