З якої речовини виготовлено тіло що маса тіла 780г а обєм 100см3.


Ответы на вопрос

Отвечает Шиклин Семён.

\rho=\frac{m}{V}\\\\780g=0,78kg\\100cm^3=0,0001m^3\\\\\rho=\frac{0,78}{0,0001}=7800

Виготовлено з заліза