Визначте переміщення, яке здійснить автомобіль за 20 с, рухаючись зі стану спокою з прискоренням

0,4 м/с2:

Ответы на вопрос

Отвечает Гусева Даша.

Дано: t=20 c; Vo=0; a=0,4 м/с²; S - ?

S(t)=Vo*t+at²/2=0+0,4*400/2=0,4*200=4*20=80 м - это ответ.

Отвечает Жуйкова Алина.

s=at²/2

s=0.4*400*2=80м