Магнітне поле котушки індуктивність 95 мГн мае енергію 0.19 Дж.чому дорівнюе сила струму в котушці?


Ответы на вопрос

Отвечает Авдеев Макс.

I^2= W*2/ l
I= (корінь квадратний)0.19*2 . 95*10^-3=0.002A