У нас згорання палива масою 5 кг виділяються 210 на мдж теплоти що це за паливо


Ответы на вопрос

Отвечает Долгушина Даша.
Використовуємо формулу Q=qm для знаходження q
з першої формули виражаємо q=Q÷m
де q - питома теплота згоряння палива
підставляємо числа
q=210÷5=42Mдж/кг
Відповідь: це дизельне паливо