Горизонтально розташований провідник довжиною 10 см і масою 5 г утримується у вертикальному

магнітному полі індукцією 0,05 Тл. Яка сила струму в провіднику? Дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Малейчик Віка.
Щоб утримати провідник сила Ампера врівноважує силу тяжіння по 3 закону Ньютона.
mg=F_a\\F_a=BIl\ \ \ \Rightarrow mg=BIl\Rightarrow I=\frac{mg}{Bl}\\\\I=\frac{5\cdot 10^{-3}\cdot 10}{5\cdot 10^{-2}\cdot 10^{-1}}=10
Вiдповiдь: 10 А