Першу четверту частину шляху автомобіль пройшов із постійною швидкістю 40 км/год , а шлях , що

залишився - з постійною швидкістю 60 км/год. З якою середньою швидкістю рухався автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Никита.
Решение:
S1=S/4=40t1=S/40×4
S2=3S/4=3S/60×4
t=S/4(S/40+3S/60)=3S/160
υ=3S/3S/160=160 км/ч