Рівняння руху тіла масою 20кг має вид: x=100+20t-0,5t2 визначте імпульс тіла в момент часу 15с


Ответы на вопрос

Отвечает Слепова Снежана.

дано X=100+20t-0,5t^2 t=15c   m=20 кг    P- ?

V=X'=20-1*t

V(15)=20-15=5 м\с

P=m*V=20*5=100 кг*м\с

Отвечает Огалев Олег.

x = x0 + v0x \times t  -   \frac{ax \times t ^{2} }{2}
тогда
если
х = 100 + 20t - 0,5t^2
v = 20 м \ с

p = mv
p = 20 * 20 = 400 ( кг * м \ с )