ЕРС джерел 36 В, внутрішній опір 2 Ом. Доджерела приєднано два послідоно з'єднаних резистори опором

5 Ом кожен. Чому дорівнює сила струму в колі

Ответы на вопрос

Отвечает Гусева Катёна.

Ответ:

Все сопротивления по условию последовательно, значит общее R=5+5+2=12 Ом, тогда ток I=U/R= 36/12= 3A