У паспорті електроприладу вказано, що його опір 0,4 кОм, а потужність 36 Вт. На яку напругу

розрахований даний прилад? Яка сила струму проходить у ньому за цих умов?

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилин Даниил.
Дано
R=0.4кОм=400Ом
P=36Вт
Найти: U=? I=?

Решение:
P=U²/R
U=√(P×R)
U=√(36×400)=120В

Теперь найдем ток, зная напряжение и сопротивление
I=U/R
I=120В/400Ом=0.3A

Ответ: U=120В, I=0.3A