Знайдіть шлях кінця годинної стрілки за 6 годин руху, якщо довжина стрілки дорівнює 20 см. Для

розрахунку довжини кола скористайтесь формулою: L=6.28*R. Відповідь вкажіть у метрах.

Ответы на вопрос

Отвечает Гармашев Максим.

Ответ:

Объяснение:

За 6 часов конец часовой стрелки опишет половину окружности.

Тогда путь:

L = С / 2 = 2·π·R / 2 = π·R

L = 3,14·20 ≈ 63 см       или      0,63 м