визначте довжину електромагнітногї хвилі частотою 2МГц у середовищі де швидкість хвилі =2*10 в 8

степені м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Коля.

λ= v/ν

λ = 2*10⁸/2*10⁶ = 100 м