М'яч кинули із землі вертикально вгору із швидкістю 20м/с . На яку максимальну висоту підніметься

м'яч? Опір повітря не врахувати.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пархоменко Николай.

Ответ:

h=20 м

Объяснение:

h=V²/2g=400/20=20 м