2. На якій частоті передають сигнал біди, якщо за міжнародною угодою довжинарадіохвилі має бути 600

м?

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Анжела.
Λ=600 м, v= 3*10^8 м/с.υ-?
v=λυ, υ=v/λ,
υ= 3*10^8/600 = 5*10^5 Гц= 500 кГц.