Тіло масою 2 кг кидають вертикально вгору зі швидкістю 144 км/год. Чому дорінює кінетична енергія

тіла в момент кидка?

Ответы на вопрос

Отвечает Жаксыбек Жанель.

Ответ:

Ek=1600 Дж   (1,6 кДж)

Объяснение:

m=2 кг   v=40 м/с   Ek=?

===

Ek=m*v²/2=2*40²/2=1600 Дж

===============