енергія зарядженого конденсатора єдністю 20мкФ становить 0.4 Дж яка напруга на обкладках

конденсатора

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Снежана.
E=C*U^2/2
U=sqrt(2*E/C)=sqrt(2*0,4/20*10^-6)=200 B