Помогите пожалуйста. Батарея складається з паралельного зєднаних між собою однакових елементів з

внутрішнім опором R=1.4 Ом і EPC=3.5 B кожен. При силі струму в зовнішньому колі 1А корисна потужність батареї дорівнє Р=3.3 Вт. Скільки елементів у батареї?

Ответы на вопрос

Отвечает Исай Кирилл.

U на затискачах батареї U=P/I=3,3/1=3,3В
Струм в колі кожного елементу Iе=(ЕРС-U)/R=(3,5-3,3)/1,4=0,1428A
Кількість елементів n=I/Ie=1/0,1428=7