Предмет розміщений між двома взаємно перпендикулярними плоскими дзеркалами. Скільки зображень

предмета виникає в цьому випадку?

Ответы на вопрос

Отвечает Мазур Настя.

ЧИСЛО ИЗОБРАЖЕНИЙ   N=(360°/α) -1
N=(360°/90°) -1=4-1=3
Ответ: 3 изображения