Атомне ядро,поглинувши квант випромінювання з довжинаю хвилі 3,3*10 в минус 13 степені)м перейшло в

збуджений стан і розпалося на окремі нуклони,які розлетілися в різні боки з сумарною кінетичною енергією 0,4 МеВ.Визначте енергію зв'язку ядра (в МеВ).Вважайте,що h=6,6*10(-34 степени) Дж*с;c=3*10(в 8 степени) м/c;1 еВ=1,6*10(минус 19 степени) Дж.

Ответы на вопрос

Отвечает Коньков Ваня.
Енергія фотона:
E=hc/h=6,6*10(-34 степені)*3*10(8 степені)/3,3*10(-13 степені)=6,10(-19 степені) Дж.
Або
E=6,10( -19 ст)/1,6*10( -19 ст)=3,75 МеВ.
Тоді:
Езв=E(фотона)-E=3,75-0,4=3,35 МеВ.
Віпдовідь:3,35