Яку кількість теплоти потрібно витратити, щоб із 4 кг снігу з температурою -10°C отримати 4 кг

окропу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Услистый Кирилл.

Объяснение:

Для того, щоб отримати окріп з льоду, потрібно його нагріти до 0 градусів, розтопити, а потім нагріти до температури 100 градусів.

1) Теплота, яка витрачається на нагрів до 0 градусів:

Q1 = c1mΔt = cm (0-t)

Q1 = 2100 Дж / кг * ° C * 4 кг * (0 ° C - (- 10 ° C)) = 84000 Дж = 84 кДж

2) Для того, щоб розплавити лід, і потрібно:

Q2 = λ * m

Q2 = 1320000 Дж = 1320 кДж

3) Для того, щоб довести воду до кипіння, потрібно:

Q3 = c2mΔt = c2m (100-t)

Q3 = 4200 Дж / кг * ° C * 4кг * (100 ° C-0 ° C)) = 1680 000 Дж = 1680 кДж

4) Складаємо отримане:

Q = Q1 + Q2 + Q3 = 84 кДж + 1320 кДж + 1680 кДж = 3084КДж = 3,084 МДж

Відповідь: 3,084 МДж