Помогите пожалуйста! Срочно! У скільки разів зміниться сила кулоновської взаємодії між двома

точковими зарядами, якщо відстань між ними зменшити в 2 рази, а модуль кожного заряду збільшити в 4 рази?

Ответы на вопрос

Отвечает Мукомел София.
Сила Кулона F=k*(q1*q2/r²), значит в 4*4/(1/2)²=16*4=64 раза сила увеличится