Ұлттық киім тігетін фабрика үш күнде 98 киім дайындады.Екінші күні бірінші күнге қарағанда 19 киім

артық, ал үшінші күні екінші күнге қарағанда 9 киім кем дайындалған. 1.Фабрика екінші күні қанша киім дайындалған? 2.Фабрика алғашқы екі күнде қанша киім дайындалған?

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Егор.

1. Фабрика үш күнде 98 киім дайындады.
2. Екінші күні бірінші күнге қарағанда 19 киім артық, ал үшінші күні екінші күнге қарағанда 9 киім кем дайындалған.

Отвечает Зинатуллин Ленар.

1-ші күні-?
2-ші күні-?, 19к артық↑
3-ші күні-?,9к кем↑
барлығы - 98к
1-ші күн - х
2-ші күн - х+19
3-ші күн - (х+19)-9
х+(х+19)+((х+19)-9)=98
х+х+19+х+19-9=98
3х+29=98
3х=98-29
х=69;3
х=23 киім - бірінші күні
23+19=42 киім -екінші күні
42-9=33 киім үшінші күні
23+42=65 киім алғашқы екі күнде