СРОЧНО Кавові зерна в процесі підсмажування втрачають 12% своєї масси. скільки треба взяти свіжих

зерен,щоб отримати 6,6 кг смажених?

Ответы на вопрос

Отвечает Товаревич Ваня.
Нехай 6,6 кг - це 88 % (100-12=88). Тоді 100 % буде 6,6*100/88=7,5 кг потрібно взяти свіжих зерен.
Отвечает Меркулова Диана.
1) 100% - 12% = 88% смажених зерен
2) (6,6 × 100) ÷ 88 =660 ÷ 88 = 7,5 кг треба взяти свіжих зерен